KONYA ALTINEKİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI TÖRENLERLE KUTLANDI

İLÇEMİZDE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI TÖRENLERLE KUTLANDI

İlçemizde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çelenk sunma programı ile başladı. Atatürk anıtında Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından başlayan çelenk sunma törenine; Kaymakamımız Sayın Lütfullah GÖKTAŞ, Garnizon komutanı J. Bşç. Hasan ÖZKAN, İlçe Belediye Başkan Muharrem DERE, Kamu Kurum ve Kuruluş Amirleri, Siyasi Parti ve STK Temsilcileri ile Öğrenciler katıldı.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 92. yıldönümü kutlama programı, 29 Ekim günü Kaymakamlık Makamında bayram Tebriklerinin kabulü ile başladı. Kaymakamımız Sayın Lütfullah GÖKTAŞ,  Kaymakamlık Makamında bayram tebriklerini kabul etti. Daha sonra Cumhuriyet Bayramı Kutlama töreni için Altınekin Düğün ve Kongre Salonuna geçildi. Tören; Saygı duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesinin ardından Kaymakamımız Sayın Lütfullah GÖKTAŞ, günün anlam ve önemini belirten konuşma yaptı. Öğrenciler tarafından yapılan etkinlikler ve okunan şiirlerin ardından kutlamalar son buldu.

 

 

 

Ölmez Mahallesi Hastane Sokak No31 Kat2 42450 Altınekin Konya - 0553 499 32 39 / 0332 631 2257

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.