KONYA ALTINEKİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Haydi Konuş Bakalım” Ortaöğretim Yarışması

“Haydi Konuş Bakalım” Ortaöğretim Yarışması

Konya Büyükşehir Belediyesi ve Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında imzalanan protokol ile hayata geçirilen Medeniyet Okulu Projesi kapsamında düzenlenen “Haydi Konuş Bakalım” münazara yarışması Altınekin Şehit Adem YILDIRIM Çok Programlı Anadolu Lisesi salonunda yapıldı. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği münazaraya Kaymakamımız Haydar KÖKTAŞ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet GEDİK de katıldı.

“Toplumun kalkınmasında bilim mi, sanat mı etkilidir” konulu münazara Akıncılar Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Şehit Adem YILDIRIM Çok Programlı Anadolu Lisesi arasında yapıldı. Başa baş mücadelenin geçtiği  münazarayı “toplumun kalkınmasında bilim”i savunan Şehit Adem YILDIRIM Çok Programlı Anadolu Lisesi, İmam Hatip Alanı’ndan katılan 11. sınıf öğrencileri Büşra SÜLÜK, Vesile SARIBAŞ ve Melike ÖZ grubu kazandı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet GEDİK, Şehit Adem YILDIRIM Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerine Konya’da yapılacak olan final için başarı dileklerinde bulundu.

Ölmez Mahallesi Hastane Sokak No31 Kat2 42450 Altınekin Konya - 0553 499 32 39 / 0332 631 2257

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.